Pauliina_logo_horiz_600x

E-pood Pauliina pakub suurepärast rõivaste valikut nii kurvikatele neidudele kui ka küpsemas eas daamidele. 

Pauliina valikus on moekad, värviküllased, hästiistuvad rõivad Taani brändidelt ADIA Fashion, Aprico, Elton, Elinette, Pont Neuf, Sempre piu, Chalou ja Choise suurustele 36 – 60.

Esindame järgmisi kaubamärke:

Uus pilkupüüdev kaubamärk pluss suurustele, kus naiseliku tulemuse nimel põimuvad stiil, värskus ja igapäevasus.  

Igal aastal nelja kollektsiooniga väljatulev ADIA läheneb moele uuest vaatenurgast, pakkudes suurustele 38 – 56 täiesti omalaadset moodi.  

Igas kollektsioonis on olemas kõik moekaks välimuseks vajalik: iga naise garderoob täitub erinevateks olukordadeks täiuslikult sobivate rõivastega.

Julgete pilkupüüdvate mustritega, naiseliku lõike ja fantastiliste värvidega Aprico jääb alati silma!  

Kollektsioonis olevaid rõivaid saab kanda nii igapäevaselt kui pidulikuna; need sobivad hästi nii argipäeva kui uhkele peole. Lisage tossud  või kontsakingad ning ei muud kui rõõmsalt linna peale!  

Lisadetailid annavad särtsu juurde, käies alati moetrendidega kaasas.  

Igal aastal on neli kollektsiooni suurustele 38-56.

CHALOU kollektsioon on iseloomult nii sportlik kui igapäevane, lisades erinevatele pluusidele, T-särkidele, pükstele ja seelikutele kaasaegset vürtsi.  

Tänu aastatepikkusele kogemusele täidlasemale figuurile rõivaste loomisel, sobib kollektsiooni esemete pikkus ja lõige ideaalselt suurematele suurustele. Kollektsioonis on kasutatud ainult Euroopast pärit kangaid. 

CHALOU kombineerib unikaalsel viisil kangaid, värve ja mustreid, loomaks kaubamärgi ainuomast välimust. 

Igal aastal neli kollektsiooni suurustele 38-60.

Elinette on luksuslik Taani moekaubamärk.

Elinette loob rõivaid moeteadlikule, enesekindlale ja naiselikule tänapäeva naisele, kellele igapäevaselt meeldib kanda stiilseid ja mugavaid riideid ning erilistemal puhkudel teiste seast välja paista.

Meie jaoks on oluline kaunis disain, suurepärane sobivus ja võrreldamatu kvaliteet nii materjalivalikus kui tootmises. Elinette on elegantne ja eksklusiivne.

Meie ainulaadseks väärtuseks on tipptasemel meistrioskused, mis tulevad esile parimatest materjalidest loodud aegumatutes disainides, täiuslikus sobivuses ja parima kvaliteediga rätsepatöös.

PONT NEUF põhineb lihtsa ja mugava, kerge-kanda moeloomingu ideel, mis laseb naisel end tunda vabalt. 

PONT NEUF keskendub toppidele, tuunikatele ja kleitidele. Kõigil PONT NEUF’i lõigetel on hästi äratuntavad nimed nagu Maria või Kitty – nii on tarbijal kerge endale sobiv lõige leida ja meelde jätta. 

Kõik erineva stiiliga rõivad on toodetud Euroopas eriotstarbeliselt väljatöötatud kangastest. Kaubamärki iseloomustab klassikalise ja kaasaegse stiili kombineerimine ning enamikke PONT NEUF’i rõivaid saab hõlpsasti kanda nii igapäevaselt kui peole minnes, sobitades erinevaid esemeid vastavalt omavahel.

Sempre piu põhineb kõrgkvaliteetsetel moodsatel, värvikirevatel ja värsketel stiilidel. Kollektsioon püüab pilku väljapaistvate ja omanäoliste mustrite ja detailidega.  

Sempre piu keskendub peamiselt pluusidele, T-särkidele, toppidele ja tuunikatele, mis on keskmisest laiema lõikega.  

Igal aastal neli kollektsiooni suurustele 40-60.